Rodinné penziony San Marco s.r.o. Mutěnice+420 770 168 888po-pá 8-16 (nezasílat SMS)
e-mail je vždy nejlepší


Za hezkého počasí nocování pod širým nebem

Během letních měsíců můžete využít klidnou zahradu penzionu San Marco Brněnská a rozbít zde stan. Spánek na čerstvém moravském vzduchu zajistí, že se budete probouzet jedině s úsměvem na tváři.

Cena kempování

  • rozbití stanu – 250 Kč za osobu a noc
  • osobní auto - 100 Kč/noc
  • karavan / obytný vůz - 300 Kč za osobu a noc
  • sleva 50 Kč/noc při ubytování na 3 a více nocí

Ceny uvedeny včetně: el. přípojky, či využití el. v altánu a celém objektu. Pitná voda, využití bazénu, altánu s grily, dětské hřiště, wifi a ohniště.

Dřevo pro táborák a gril se platí zvlášť.


O kempu

Pro kempování máte k dispozici zatravněnou plochu, zahrada je oplocena s uzamykatelnou bránou a osvětlením. Hned vedle místa pro stanování je prostor ke grilování. Využít můžete udírnu, pergolu s posezením pro 40 osob i dětské hřiště. Součástí kempu je úschovna kol. Sociální zařízení, lednice, přístup k vodě a el. přípojka je v prostorách penzionu, stejně tak WiFi připojení k internetu. K dispozici je také vylevka chemickeho WC.

Dočasně není k dispozici volně přístupná kuchyňka.


Adresa kempu

Zahrada penzionu San Marco Brněnská, Brněnská 727, 696 11 Mutěnice

Máte zájem o přípravu pokrmů z našeho jídelního či rautového lístku? Pokrmy je potřeba objednat minimálně 3 dny předem e-mailem (info@penzionmutenice.cz) nebo telefonicky +420 770 168 888. A rádi vám je kamkoliv přivezeme.

Veškeré informace k ubytování vám sdělíme při příjezdu. Na oběd i večeři můžete vyrazit do restaurace Pod Búdama nebo Mutěnka.

Chci nezávazně poptat místo v kempu

Využijte náš poptávkový formulář nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle v době 8:00 - 18:00: +420 777 24 34 23ypsilon pět é gé há


(Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a červenou barvou)

Vámi uvedené osobní údaje budou využity výhradně k reakci na Vámi poptávanou službu. Více informací o zpracování osobních údajů společností SAN MARCO s.r.o. naleznete v Zásady pro ochranu osobních údajů.
Kdo u nás byl, nelitoval

Všechny reference


© 2021 Rodinné penziony San Marco s.r.o. Mutěnice.
Zásady pro ochranu osobních údajů | Provozní řád kempu

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

TRUE-DESIGN