Rodinné penziony San Marco s.r.o. Mutěnice+420 770 168 888po-pá 8-16 (nezasílat SMS)
e-mail je vždy nejlepší


Stellplatz - kemp + autokemp - celoroční provoz

Od 1. května 2024 se na Vás těšíme v kempu, který bude otevřen po REKONSTRUKCI.

Během celého roku můžete využít klidnou zahradu penzionu San Marco Brněnská a zaparkovat zde karavan či obytné auto nebo v letních měsících zde rozbít stan. Spánek na čerstvém moravském vzduchu zajistí, že se budete probouzet jedině s úsměvem na tváři.

Cena kempování

  • stan / karavan / obytný vůz - 350 Kč za osobu a noc
  • Děti od 5 do 12ti let 200 Kč
  • Děti do 5ti let zdarma
  • osobní auto - 100 Kč/noc

Ceny uvedeny včetně: el. přípojky, či využití el. v altánu a celém objektu. Pitná voda, využití bazénu, altánu s grily, dětské hřiště, wifi a ohniště.

Dřevo pro táborák a gril se platí zvlášť.

Pes v kempu povolen.


O kempu

Pro kempování máte k dispozici zatravněnou plochu, zahrada je oplocena s uzamykatelnou bránou a osvětlením. Hned vedle místa pro stanování je prostor ke grilování. Využít můžete udírnu, pergolu s posezením pro 40 osob i dětské hřiště. Součástí kempu je úschovna kol. Sociální zařízení, lednice, přístup k vodě a el. přípojka je v prostorách penzionu, stejně tak WiFi připojení k internetu. K dispozici je také výlevka chemického WC.

Stellplatz - nabízíme místo vyhrazené pro parkování obytných vozů - karavanové stání - spojené s potřebnou infrastrukturou - doplnění čisté vody, výpusť šedé vody, výpusť kazety chemického WC a případně možnost připojení na elektřinu.

Dočasně není k dispozici volně přístupná kuchyňka.


Adresa kempu

Zahrada penzionu San Marco Brněnská, Brněnská 727, 696 11 Mutěnice

Máte zájem o přípravu pokrmů z našeho jídelního či rautového lístku? Pokrmy je potřeba objednat minimálně 3 dny předem e-mailem (info@penzionmutenice.cz) nebo telefonicky +420 770 168 888. A rádi vám je kamkoliv přivezeme.

Veškeré informace k ubytování vám sdělíme při příjezdu. Na oběd i večeři můžete vyrazit do restaurace Pod Búdama nebo Mutěnka.

Od 1. května 2024 se na Vás těšíme v kempu, který bude otevřen po REKONSTRUKCI.

Chci nezávazně poptat místo v kempu

Využijte náš poptávkový formulář nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle v době 8:00 - 18:00: +420 777 24 34 23sedm ypsilon há šest cé


(Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a červenou barvou)

Vámi uvedené osobní údaje budou využity výhradně k reakci na Vámi poptávanou službu. Více informací o zpracování osobních údajů společností SAN MARCO s.r.o. naleznete v Zásady pro ochranu osobních údajů.
Kdo u nás byl, nelitoval

Všechny reference


© 2021 Rodinné penziony San Marco s.r.o. Mutěnice.
GDPR | Provozní řád kempu | VOP

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Camperguru

TRUE-DESIGN