Rodinné penziony San Marco s.r.o. Mutěnice+420 770 168 888po-pá 8-16 (nezasílat SMS)
e-mail je vždy nejlepší


San Marco Mutěnice

Naše penziony San Marco se sice jmenují stejně jako benátské náměstí
San Marco, přesto jde o ryze české a rodinné ubytování v Mutěnicích na Jižní Moravě.

Búdy Mutěnice

Mutěnice jsou známé jako obec s jednou z nejrozsáhlejších lokalit pyšnící se největším množstvím (přes 550) tradičních slováckých vinných sklepů v České republice. Mutěnice jsou však i místem, kde rodina Dany a Josefa Zimolkových založila v roce 1991 společnost San Marco spol. s r. o., aby mohla provozovat dnes již 5 rodinných penzionů a 2 vinné sklepy s možností příjemného posezení a degustace vín. Kdokoliv je u nás ubytovaný anebo využije prostor našich sklípků, užije si do syta naší moravské pohostinnosti. Jsme přátelští tak, jak je u nás na Moravě zvykem. Ne nadarmo se proto říká, že Mutěňák je pašák, poctivá krev, miluje ženy, víno a zpěv.


Rodinné vinařství je v současné době spojené s provozem vlastních penzionů s menší kapacitou. Stále více a více se snažíme razit cestu a hlásit se k tradicím klasického rodinného vinařství, hospodaření na vinicích a také k poctivému osobnímu přístupu v hoteliérství a pohostinství, které pan Zimolka vystudoval na prestižní hotelové škole v Poděbradech. Právě tuzemské a zahraniční studijní praxe daly panu Zimolkovi vzácné zkušenosti do života.


O vaši pohodu v Mutěnicích se starají

 • Josef Zimolka

  Josef Zimolka

  majitel | vedoucí recepce

 • Marek Zimolka

  Marek Zimolka

  rezervace | degustace

 • Martin Krejčiřík

  Martin Krejčiřík

  rezervace

 • Dana Zimolková

  Dana Zimolková

  domácí Kuchyně

 • Eva Prčíková

  Eva Prčíková

  provozní

 • Lukáš Chytil

  Lukáš Chytil

  vinohradník | sklepmistr

 • Radek Bezůšek

  Radek Bezůšek

  vinohradník | enolog
  sommelier

Velký důraz klademe na rozvoj a kvalitu v pěstování vinné révy, která spočívá v precizní výrobě vlastních vín a zpracování hroznů z vlastních vinic. Při zpracovávání hroznů se snažíme dodržovat ty nejšetrnější postupy, a to pozvolným zlepšováním technologických procesů, ovšem s navracením se ke klasickým gravitačním postupům při samotném zpracování; stále platí, že čím je mošt kvalitnější, tím více vám vína ukáží svou pravou tvář.


Ctíme slova našich dědů: „dědictví otců zachovej nám pane“. A napříč celou rodinou navazujeme na tradici jak v provozu penzionů, tak v pěstování vinic a výroby vína. Věříme, že to tak bude pokračovat i nadále a také další generace udrží tuto krásnou a čistou tradici. Protože toto se dá přátelé udržet pouze poctivou dřinou a prací. Žádný jiný fígl v tom nehledejte. Tož na zdraví a dojeďte se k nám podívat.


Mám zájem, chci se zeptat

Využijte náš poptávkový formulář nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle v době 8:00 - 18:00: +420 777 24 34 23ef cé es dé qé


(Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a červenou barvou)

Vámi uvedené osobní údaje budou využity výhradně k reakci na Vámi poptávanou službu. Více informací o zpracování osobních údajů společností SAN MARCO s.r.o. naleznete v Zásady pro ochranu osobních údajů.© 2021 Rodinné penziony San Marco s.r.o. Mutěnice.
GDPR | Provozní řád kempu | VOP

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Camperguru

TRUE-DESIGN