Rodinné penziony San Marco s.r.o. Mutěnice+420 770 168 888po-pá 8-16 (nezasílat SMS)
e-mail je vždy nejlepší


Kdo u nás byl, nelitoval

Výborný penzion. Velice mile nás překvapila nízká cena za takovou kvalitu, vše v absolutní čistotě, upravené a navoněné. Krásná zahrada s terasou, venkovním posezením, možnost vlastního grilování a nově i pěkný bazén. To vše ještě převyšuje ochota majitele. Za nás absolutní spokojenost.

- Martin Kozelský

Super, milá a vstřícná obsluha, krásné prostředí...

- Roman Štemberk

Velmi příjemná obsluha, krásný interiér, příjemná návštěva.

- Adam Svojanovský

Dnes jsme se vratili z Mutenic. Byli jsme ubytovani hned nad novym sklipkem. Pokoje krasne, nove, vse ciste. Degustace ve sklipku byla vynikajici, dobre vino, dostatek dobreho pohosteni a prijemna zabava. Velice rada bych podekovala panu Zimolkovi a jeho synovi. Jsou to velice vstricni, hodni a mili lide. Pan Marek nam vse ukazal, doporucil a zprijemnil nam pobyt. Jeho pristup hodnotim na vybornou :-). Moc se nam tady libilo, urcite mame v planu do tohoto ubytovani v budoucnu opet zavitat. Dekujeme za prijemny pobyt a zazitek!!

- Eliska Eltnerova

Výborné posezení i košt, skvělá obsluha a pohoštění. Jen na mě trochu moc komerční. Jinak ale vřele doporučuji.

- Ondřej Kubíček

Hodně mě baví, kolik Marek z vína a vinic vrací zpět do budování svého vinařství i kvality služeb, které poskytuje svým ať krátkodobým či dlouhodobým hostům. Kdo má rád pohodlí a prostředí na úrovni, které nesklouzlo do občasné komerčnosti, kterou je možné zaznamenat jinde, neměl by při svém mutěnickém pobytu vynechat nový sklep.

- Zdenek Kintr

Super, milá a vstřícná obsluha, krásné prostředí...

- Roman Štemberk

Vážení, náš zájezd, který měl v programu také návštěvu vašeho sklepa se vvdařil. Ke spokojenému zájezdu přispěl také pobyt ve vašem pěkném a pro nás nejlepším sklepě, který jsme za posledí roky navštívili. Jídlo dobré a dobře připrvené, příjemné prostředí s posezením a dobře hrajícím a zpívajícím harmonikářem, moc děkujeme a příští návštěvu si jistě zopakujeme.

- spokojeni duchodci, z Jeseníku

Byla jsem u vás díky balíčku, který jsem dostala jako dárek a musím říct, že to byl nejlepší dárek, který jsem kdy dostala. Vše perfektní.

- Jana Dvořáková, Louny

Byli jsme u vás po několikáté a jako vždy to byl super zážitek. Nemám žádných výhrad. Všichni se do syta najedli a napili výborných vín. Jen tak dále a přeji spousty úspěchů.

- Petr Konečný, Brno


© 2021 Rodinné penziony San Marco s.r.o. Mutěnice.
Zásady pro ochranu osobních údajů | Provozní řád kempu

TRUE-DESIGN