Rodinné penziony San Marco s.r.o. Mutěnice+420 770 168 888po-pá 8-16 (nezasílat SMS)
e-mail je vždy nejlepší


Den ve znamení sportu, večer s vínkem

V Mutěnicích je krásně v každém ročním období. Během léta však můžete svá těla protáhnout na nově vybudovaném venkovním sportovišti nebo cyklovýletem do Kyjova a zpět.

Cyklostezka Mutěnka

Cyklostezka

Místní jí neřeknou jinak než Mutěnka. Obousměrná cyklostezka vede po bývalé železnici nádhernou krajinou z Kyjova přes Svatobořice-Mistřín, Dubňany až do Mutěnic. Mutěnka je dlouhá 13 km a během jízdy nastoupáte pouhých 17 metrů. Je ideální k podvečerní projížďce, kterou si v klidu užije každý cyklista. Více o cyklostezce najdete ve výletech.


Tipy na cyklovýlet v našem okolí po stopách TGM


Půjčovna kol

Nemáte vlastní kolo? Půjčte si jej!

Cena trekkingového kola je 300 Kč za každý započatý den.

Sportoviště

Mutěnické sportoviště je pouhých 100 metrů od penzionů. K dispozici je tenisový kurt, hřiště na volejbal, házenou, košíkovou a hřiště s umělou trávou pro fotbalová utkání či soustředění.

Co s načatým večerem?

Ubytujte se v jednom z našich penzionů a večer si zpříjemněte posezením u vínka nebo řízenou ochutnávkou.

Chci rezervovat ubytování

Využijte náš poptávkový formulář nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle v době 8:00 - 18:00: +420 777 24 34 23tři ypsilon es el sedm


(Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a červenou barvou)

Vámi uvedené osobní údaje budou využity výhradně k reakci na Vámi poptávanou službu. Více informací o zpracování osobních údajů společností SAN MARCO s.r.o. naleznete v Zásady pro ochranu osobních údajů.© 2021 Rodinné penziony San Marco s.r.o. Mutěnice.
Zásady pro ochranu osobních údajů | Provozní řád kempu

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

TRUE-DESIGN