Rodinné penziony San Marco s.r.o. Mutěnice+420 777 243 423po - pá 8:00 - 16:00


Ideální ubytování pro rodiny s dětmi

Rodinný penzion San Marco Brněnská najdete v Mutěnicích na hlavní trase směr Hodonín. V jeden moment ubytujeme až 23 osob.

Penzion San Marco Brněnská Penzion San Marco Brněnská Penzion San Marco Brněnská Penzion San Marco Brněnská Penzion San Marco Brněnská Penzion San Marco Brněnská Penzion San Marco Brněnská Penzion San Marco Brněnská Penzion San Marco Brněnská Penzion San Marco Brněnská Penzion San Marco Brněnská Penzion San Marco Brněnská Penzion San Marco Brněnská Penzion San Marco Brněnská Penzion San Marco Brněnská Penzion San Marco Brněnská Penzion San Marco Brněnská Penzion San Marco Brněnská Penzion San Marco Brněnská Penzion San Marco Brněnská Penzion San Marco Brněnská Penzion San Marco Brněnská

Rozdělení a vybavení pokojů

K dispozici je 7 pokojů:

  • 3 dvoulůžkové
  • 3 čtyřlůžkové s možností přistýlky
  • a 1 pětilůžkový s možností přistýlky

Sociální zařízení jsou umístěna na chodbě a jsou společná pro všechny pokoje. Nebojte, pány s dámami nemícháme. Bezplatně můžete využít Wi-Fi připojení k internetu, v některých pokojích je také televize.


O penzionu

Penzion San Marco Brněnská je ideální pro rodiny s dětmi. V přízemí se nachází čtyřlůžkový pokoj a zbytek pokojů je v prvním poschodí. Děti si mohou mimo jiné hrát na zahradním hřišti; dále je k dispozici posezení s krbem a grilem pro 40 osob, terasa, bar s posezením pro 20 osob, úschova a půjčovna kol a uzavřené parkoviště.

V letních měsících se může stát, že hosté z P1 můžou sdílet dvůr a pergolu s hosty z kempu.

Od neděle do pátku nabízíme pro delší pobyty penzion jako ubytovnu za zvýhodněné ceny. Kontaktujte nás, radi vám připravíme nabídku.


Jak to u nás chodí?

Příjezd a ubytování

V den příjezdu doražte mezi 13–18 hodinou (v týdnu ideálně do 15h.) a hned volejte na telefonní číslo 777 736 604. Obsluha penzionu obratem přijede a se vším vás seznámí.

Odjezd z penzionu

V den odjezdu, nejpozději však v 10 hodin dopoledne.

Cena ubytování

ubytování bez snídaně – 330 Kč za osobu (děti od 2 do 8 let sleva 50%)
snídaně – 70 Kč za osobu

Adresa

Penzion San Marco Brněnská
Brněnská 727, 696 11 Mutěnice


Veškeré informace k ubytování či rezervovaným akcím vám sdělíme po příjezdu. Stravování je možné v restauraci Pod Búdama nebo Mutěnka. Dle domluvy a objednávky předem i v prostorách penzionu.

Chci nezávazně poptat ubytování

Využijte náš poptávkový formulář nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle v době 8:00 - 16:00: +420 777 24 34 23

Penzion San Marco Brněnskáí em tři ix í


(Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a červenou barvou)

Vámi uvedené osobní údaje budou využity výhradně k reakci na Vámi poptávanou službu. Více informací o zpracování osobních údajů společností SAN MARCO s.r.o. naleznete v Zásady pro ochranu osobních údajů.

Virtuální návštěva
© 2018 Rodinné penziony San Marco s.r.o. Mutěnice.
Zásady pro ochranu osobních údajů

TRUE-DESIGN