Rodinné penziony San Marco s.r.o. Mutěnice+420 777 24 34 23po-pá 8-16 (po 16h pouze SMS)
e-mail je vždy ale nejlepší


Rautové pohoštění z lokálních potravin

Plánujete s rodinou, partou známých či kolegů výlet do Mutěnic s noclehem? Objednejte si u nás oběd, večeři nebo rovnou celý raut. Vaše břicha naplníme dosyta.

Rautové pohoštění, obědy i večeře

Pro koho?

Oběd, večeři i raut nabízíme skupině hostů, která se k nám chystá a ubytuje se v penzionu Pod Búdama.


Rautové pohoštění, obědy i večeře

Jaké pohoštění nabízíme?

Konkrétní jídla si vybíráte předem z aktuálního jídelního lístku. Máte rádi třeba svíčkovou, vepřo knedlo zelo, hospodský nebo maďarský (kotlíkový) guláš, masa na grilu, grilovanou vepřovou kýtu nebo grilované sele? My taky!

Rautové menu připravíme dle vašeho přání. Rádi máme tatarský biftek s topinkami, kuřecí křidýlka, kuřecí prsa, vepřové a kuřecí řízečky, sýrové a salámové mísy, různé zeleninové saláty i ovocné mísy.


Kolik stojí a jak objednat?

Ať zvolíte oběd nebo rautové menu, pohoštění je nutné objednat minimálně 3 dny před vašim příjezdem. A to e-mailem nebo telefonicky. Pohoštění si můžete vychutnat v baru, mysliveckém salonku nebo na letní terase penzionu Pod Búdama.

Mám zájem, chci se zeptat

Využijte náš poptávkový formulář nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle v době 8:00 - 18:00: +420 777 24 34 23ef el vé osm dva


(Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a červenou barvou)

Vámi uvedené osobní údaje budou využity výhradně k reakci na Vámi poptávanou službu. Více informací o zpracování osobních údajů společností SAN MARCO s.r.o. naleznete v Zásady pro ochranu osobních údajů.© 2018 Rodinné penziony San Marco s.r.o. Mutěnice.
Zásady pro ochranu osobních údajů

TRUE-DESIGN