Rodinné penziony San Marco s.r.o. Mutěnice+420 770 168 888po-pá 8-16 (nezasílat SMS)
e-mail je vždy nejlepší


Den ve znamení sportu, večer s vínkem

V Mutěnicích je krásně v každém ročním období. Během léta však můžete svá těla protáhnout na nově vybudovaném venkovním sportovišti nebo cyklovýletem do Kyjova a zpět.

Cyklostezka Mutěnka

Cyklostezka

Místní jí neřeknou jinak než Mutěnka. Obousměrná cyklostezka vede po bývalé železnici nádhernou krajinou z Kyjova přes Svatobořice-Mistřín, Dubňany až do Mutěnic. Mutěnka je dlouhá 13 km a během jízdy nastoupáte pouhých 17 metrů. Je ideální k podvečerní projížďce, kterou si v klidu užije každý cyklista. Více o cyklostezce najdete ve výletech.


Tipy na cyklovýlet v našem okolí po stopách TGM

Sportoviště

Mutěnické sportoviště je pouhých 100 metrů od penzionů. K dispozici je tenisový kurt, hřiště na volejbal, házenou, košíkovou a hřiště s umělou trávou pro fotbalová utkání či soustředění.

Co s načatým večerem?

Ubytujte se v jednom z našich penzionů a večer si zpříjemněte posezením u vínka nebo řízenou ochutnávkou.

Chci rezervovat ubytování

Využijte náš poptávkový formulář nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle v době 8:00 - 18:00: +420 777 24 34 23ú jedna osm jedna sedm


(Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a červenou barvou)

Vámi uvedené osobní údaje budou využity výhradně k reakci na Vámi poptávanou službu. Více informací o zpracování osobních údajů společností SAN MARCO s.r.o. naleznete v Zásady pro ochranu osobních údajů.© 2021 Rodinné penziony San Marco s.r.o. Mutěnice.
GDPR | Provozní řád kempu | VOP

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Camperguru

TRUE-DESIGN