Rodinné penziony San Marco s.r.o. Mutěnice+420 777 24 34 23po-pá 8-16 (po 16h pouze SMS)
e-mail je vždy ale nejlepší


Večer s ochutnávkou báječných Zimolkových vín

V rodinném vinařství San Marco u Zimolků ochutnáte a poznáte to nejlepší z úrody našich vinic. Užijete si pravý moravský lidský přístup, pohostinnost a přívětivost místních.

Degustace vín ve sklípku U Zimolků

Pro koho?

Večer ve sklípku s řízenou degustací připravujeme pro skupinky od 6 až do 80 osob. Pokud víte, že vás bude méně než šest či neobsadíte celou kapacitu sklípku, pokusíme se na stejný termín domluvit další zájemce a degustaci spojit s ostatními. Vše záleží na vzájemné domluvě.


Jak večery probíhají?

Hosty ve vinném sklípku vítáme v 19:00 domácí ovocnou pálenkou a malým pohoštěním. Poté už přejdeme k ochutnávání našich vín. Neopomeneme vám nabídnout vzorek z archivu. Jde o vína, která jsou chloubou našeho sklípku. Obvykle máme na výběr z 10 až 15 vzorků. Pokud k nám pojedete během září či října, budete mít možnost okoštovat i burčák. Aby se vám vzpomínka na vína v paměti lépe uchovala, o každém vínu vám krátce popovídáme.

Po ochutnávce vás čeká stylové posezení v horní části sklípku s tradičním pohoštěním a sudovým vínem. Podávat budeme moravské speciality (uzené, slaninu, klobásy, sýry, zeleninu, pečivo, domácí pomazánky, škvarky, tlačenku a další dobroty), popř. něco z grilu.


O vaše pohodlí a spokojenost se po celý večer bude starat sklepmistr a majitel sklípku. Rádi vám vysvětlíme postupy při výrobě vína i samotnou výrobu. Odpovíme na vaše otázky. A pokud už nebudete mít nic dalšího na srdci, necháme vás užít si popíjení vínečka, zpívání a volné zábavy.


Nové vinařství San Marco u Zimolků

Naše slovácké pohoštění, které vás čeká při posezení ve sklepě

Máte zájem o přípravu pokrmů z našeho jídelního či rautového lístku? Pokrmy je potřeba objednat minimálně 3 dny předem e-mailem (info@penzionmutenice.cz) nebo telefonicky +420 777 243 423. A rádi vám je kamkoliv přivezeme.


Cena večeru s degustací je 790 Kč za osobu

Kolik stojí degustace aneb „Mutěnický all inclusive“

 • degustace láhvových vín
 • posezení s občerstvením – moravské speciality, slané pečivo a nealko nápoje (voda, káva, čaj)
 • neomezená konzumace 2 - 4 druhů sudových vín
 • 6 hodin ve sklípku, ukončení akce ve vinném sklepě je vždy v 1:00 h ráno nejpozději, pokud není zvolený jiný individuální program.


Dle přání dále nabízíme

 • VIP večer 6 hodin - neomezená konzumace veškerých láhvových vín 990 Kč/os
 • krátká degustace pro cyklisty a kolemjdoucí cca 10 a vice vzorků (nutno dohodnou předem) 250 Kč/os
 • teplá jídla jako kachní hody a další je nutno dohodnout a vybrat jídlo předem z našeho jídelního lístku – cena dohodou
 • rauty a jiné speciality – nutno vybrat a dohodnout předem 250 Kč/os
 • živou hudbu
  • cimbálová muzika od 6 000 Kč za 3 hodiny
  • harmonika od 1 500 Kč za 3 hodiny
 • pronájem pro velké akce - firemní akce, rauty, teambuildingy, svatby, oslavy
 • pronájem vlastního archivního boxu - v našem archivním sklípku uložíme vaše zakoupená nebo darovaná vína z Mutěnic i odjinud

Chci nezávazně poptat degustaci

Využijte náš poptávkový formulář nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle v době 8:00 - 18:00: +420 777 24 34 23qé vé é té há


(Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a červenou barvou)

Vámi uvedené osobní údaje budou využity výhradně k reakci na Vámi poptávanou službu. Více informací o zpracování osobních údajů společností SAN MARCO s.r.o. naleznete v Zásady pro ochranu osobních údajů.© 2018 Rodinné penziony San Marco s.r.o. Mutěnice.
Zásady pro ochranu osobních údajů

TRUE-DESIGN