Rodinné penziony San Marco s.r.o. Mutěnice+420 770 168 888po-pá 8-16 (nezasílat SMS)
e-mail je vždy nejlepší


Za kulturou, památkami nebo na koupaliště

Přístaviště U Jezu – Hodonín (výlety lodi po moravě)13 km autem od Mutěnic

Plavte se po řece Moravě panenskou přírodou na výletních lodích. Vyberte si z bohaté nabídky plaveb, půjčte si loď nebo raft a poznejte moravskou krajinu netradičně z hladiny. Pravidelné plavby začínají v Hodoníně a poplujete buď do Rohatce, nebo k ústí Baťova kanálu.

Přístaviště U Jezu nabízí velkou spoustu rozmanitých typů plaveb po řece Moravě v místech, která jsou součástí Baťova kanálu. Plavbu nebo vypůjčení lodě či raftu si proto vždy rezervujte dopředu.

Na loď můžete i s kolem, kočárkem nebo psem. Z Mutěnic proto vyrazte na kole cca 14 km po cyklostezce do Hodonína, nebo vyjeďte autem a za 18 minut od výjezdu budete nastupovat na palubu lodě.

Tip: Stáhněte si a vytiskněte volnou dětskou vstupenku pro děti do 15 let.

Ubytování a zábava

V přístavišti můžete zažít netradiční ubytování. Ubytujte se v jednom ze čtyř indiánských stanů (tzv. týpí) pro 4–5 osob a přespěte u vody jako domorodí obyvatelé Ameriky.

Součástí přístaviště U Jezu je také restaurace Srub, která je otevřená celý rok. Srubová restaurace má kapacitu 75 osob a v sezóně nabízí ve večerních hodinách hudební produkci s tancem při táboráku, u kterého opečete špekáčky nebo si ugrilujete maso.

Podrobné informace najdete na oficiálních stránkách přístaviště U Jezu.

Na kole po cyklostezce

Zpět na všechny výlety


© 2021 Rodinné penziony San Marco s.r.o. Mutěnice.
GDPR | Provozní řád kempu | VOP

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Camperguru

TRUE-DESIGN