Rodinné penziony San Marco s.r.o. Mutěnice777 24 34 23po - pá 8:00 - 16:00


Večer s ochutnávkou báječných Zimolkových vín

V rodinném vinařství Zimolkovi ochutnáte a poznáte to nejlepší z úrody našich vinic. Užijete si pravý moravský lidský přístup, pohostinnost a přívětivost místních.

Degustace vín ve sklípku U Zimolků

Pro koho?

Večer ve sklípku s řízenou degustací připravujeme pro skupinky od 6 až do 28 osob. Pokud víte, že vás bude méně než šest či neobsadíte celou kapacitu sklípku, pokusíme se na stejný termín domluvit další zájemce a degustaci spojit s ostatními. Vše záleží na vzájemné domluvě.


Jak večery probíhají?

Hosty ve vinném sklípku vítáme v 18:00 domácí ovocnou pálenkou a malým pohoštěním. Poté už přejdeme k ochutnávání mladých vín taháním koštýře ze sudu i vín v lahvích, která už v sudu nemáme. Neopomeneme vám nabídnout vzorek z archivu. Jde o vína, která jsou chloubou našeho sklípku. Obvykle máme na výběr z 10 až 15 vzorků. Pokud k nám pojedete během září či října, budete mít možnost okoštovat i burčák. Aby se vám vzpomínka na vína v paměti lépe uchovala, o každém vínu vám krátce popovídáme.

Po ochutnávce vás čeká stylové posezení v horní části sklípku s tradičním pohoštěním a sudovým vínem. Podávat budeme moravské speciality (uzené, slaninu, klobásy, sýry, zeleninu, pečivo, domácí pomazánky, škvarky, tlačenku a další dobroty), popř. něco z grilu.


O vaše pohodlí a spokojenost se po celý večer bude starat sklepmistr a majitel sklípku. Rádi vám vysvětlíme postupy při výrobě vína i samotnou výrobu. Odpovíme na vaše otázky. A pokud už nebudete mít nic dalšího na srdci, necháme vás užít si popíjení vínečka, zpívání a volné zábavy.


Cena večeru s degustací je 690 Kč za osobu

Kolik stojí degustace aneb „Mutěnický all inclusive“

 • degustaci sudových a vybraných archivních vín
 • posezení s občerstvením – moravské speciality, slané pečivo a nealko nápoje (voda, káva, čaj)
 • neomezenou konzumaci sudového vína
 • 6 hodin ve sklípku; po domluvě je však možné návštěvu prodloužit třeba až do rána
 • lahev vybraného vína jako dárek


Dle přání dále nabízíme

 • teplou večeři (například pečenou kachnu s bílým a červeným zelím, strapačky a kynutý knedlík) v Penzionu Pod Búdama – cena dohodou
 • živou hudbu
  • cimbálová muzika od 5 000 Kč za 3 hodiny
  • harmonika od 1 250 Kč za 3 hodiny
 • pronájem vlastního archivního boxu– v našem archivním sklípku uložíme vaše zakoupená nebo darovaná vína z Mutěnic i odjinud

Chci nezávazně poptat degustaci

Využijte náš poptávkový formulář nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle v době 8:00 - 18:00: +420 777 24 34 23em qé ká ú el


(Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a červenou barvou)© 2015 Rodinné penziony San Marco s.r.o. Mutěnice.

TRUE-DESIGN