Rodinné penziony San Marco s.r.o. Mutěnice+420 777 24 34 23po-pá 8-16 (po 16h pouze SMS)
e-mail je vždy ale nejlepší


Pronájem malého sklípku

Máte chuť uspořádat soukromý večírek ve vinném sklípku s našim vínem? A stát se na jeden večer osobně sklepmistrem? Pak využijte možnosti pronájmu našeho sklípku bez řízené degustace. A užijte si večer ve sklípku, který bude celý „váš“.

Podrobnosti k pronájmu

Podrobnosti k pronájmu

Vinný sklípek pronajímáme skupině max. 20 osob. V horních prostorách vinného sklípku (bývalá vinařova lisovna) jsou 2 stoly pro 12 a 8 osob. V dolní části u sudů je další stůl pro 8 osob. Ve sklípku je k dispozici také vinný bar s kuchyňkou, kde si můžete připravit vlastní občerstvení nebo snídaně. Venkovní posezení je před sklípkem.

Dále máte k dispozici dolní část tradičního vinného sklepa, kde jsou sudy a kóje s lahvemi, které budou i součástí degustace. Pro lepší orientaci vám k vybraným 15 vínům připravíme detailní popisy včetně vůní, chutí, zbytkových cukrů, kyselinek apod. Degustací si provedete své hosty úplně sami.


Co pro vás připravíme?

Na váš večírek rádi přichystáme tradiční moravské pohoštění formou studeného domácího a zabijačkového rautu (včetně řízků, škvarků, tlačenky, pomazánek, sýrů apod.), popř. něco z grilu. Vše servírujeme na tradičních dřevěných selských prknech. Pro každou osobu bude připraveno cca 500 g jídla na celý večer.Naše slovácké pohoštění, které vás čeká při posezení ve sklepě

Máte zájem o přípravu pokrmů z našeho jídelního či rautového lístku? Pokrmy je potřeba objednat minimálně 3 dny předem e-mailem (info@penzionmutenice.cz) nebo telefonicky +420 777 243 423. A rádi vám je kamkoliv přivezeme.

Pronájem sklípku i s ubytováním

Pronájem sklípku můžete využít i včetně ubytování pro max. 8 osob, a to přímo v tomto objektu. V 1. patře jsou tři komfortní pokoje s vlastním sociálním zařízením, Wi-Fi a TV. Rádi vás však ubytujeme v kterémkoli z našich penzionů v Mutěnicích.

Hosté mohou spát kdekoliv z našich objektů P1, P2, P4, P5. Není podmínkou, že musíte spát jen na P3, když budte chtít trávit večer ve spodních prostorách sklepa.


Cena pro menší skupiny 1–9 osob:

  • Pronájem sklípku: 1.500 Kč - zahrnuje prostor sklípku s posezením bez ubytování
  • Každá osoba za jídlo: 300 Kč
  • Cena za víno na degustaci a konzumaci: každá otevřená láhev od 150 Kč/kus (lahve jsou přesně sečteny a předány vaší skupině).
  • Na místě se vybírá vratná kauce na objekt dle počtu osob.
  • Cena s ubytováním: DOHODOU

Cena pro skupiny 10–20 osob:

  • Každá osoba za jídlo a pronájem: 450 Kč - zahrnuje prostor sklípku s posezením a jídelm bez ubytování
  • Cena za víno na degustaci a konzumaci: každá otevřená láhev od 150 Kč/kus (lahve jsou přesně sečteny a předány vaší skupině).
  • Na místě se vybírá vratná kauce na objekt dle počtu osob.
  • Cena s ubytováním: DOHODOU


Chci nezávazně poptat malý sklípek

Využijte náš poptávkový formulář nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle v době 8:00 - 16:00: +420 777 24 34 23qé en é er dva


(Povinné položky jsou vyznačeny tučným písmem a červenou barvou)

Vámi uvedené osobní údaje budou využity výhradně k reakci na Vámi poptávanou službu. Více informací o zpracování osobních údajů společností SAN MARCO s.r.o. naleznete v Zásady pro ochranu osobních údajů.© 2018 Rodinné penziony San Marco s.r.o. Mutěnice.
Zásady pro ochranu osobních údajů

TRUE-DESIGN